מה יכול להיות יותר נחמד לקנות דירה? נכסים המחיר הטוב בישראל כיום נמוך בהרבה ממחיר של דירות במוסקבה. אנו מציעים הנדל"ן בישראל, כמו במגזר האליטה, לבין דיור איכותי עבור המעמד הבינוני. באתר שלנו תוכלו למצוא מבחר גדול של נדל"ן. תסתכל, ואולי בקרוב תוכלו נכנס לדירה חדשה עם נוף לים. 

אשקלון 

אשקלון ממוקמת על חוף הים התיכון (56 ק"מ מתל אביב, 70 ק"מ מירושלים 65 ק"מ מבאר שבע). אוכלוסייה - 111,700 אנשים. 
באשקלון יש אקלים נעים חמים, עם הים התיכון, שמש הקיץ יבש וחם וחורף גשום נעים. הגשמים לא מספיק, בא נובמבר mart.V באזור חם, זה לא החום של הנגב, אין מחנק, אשר טבוע בתל אביב בגלל הלחות. 

באשקלון ישנם שני אזורי תעשייה גדולים, אשר מעסיקים כמאה ארגונים בגודל בינוני, כולל אלה הקשורים עם הטכנולוגיות החדישות ביותר, ואת אלו על 800 קטנות. מתוכננת הקמת פארק תעשייה חדש, במיוחד עבור חברות הייטק. מכניסים לתוך המבצע הגדול בעולם מתקן ההתפלה הפועלים על עקרון של אוסמוזה הפוכה. 
הנה תחנת הכוח הגדולה בישראל, הנמצאת על החוף, עם הרציף שלו מהחוף, אשר הנסיעה דלק (פחם). זיהום אוויר מופחת למינימום בצינורות גבוה יותר מאשר 200 מטר לגובה שבו רוב המכות לשנה רוח יציב. ניתן להשיג בחברת אשקלון מבשלת קרלסברג. ממוקם באזורים הדרומיים של העיר, הוא היה המנהל כדי ירי הרקטות לפני הניתוח "עופרת יצוקה". 
מעסיקים גם משרדי הממשלה ובית החולים "ברזילי". יש מספר לא מבוטל של עסקים קטנים - חנויות, בחנויות, אדריכליים משרדי הנדסה, וכו ' 

בעיר של 19 יסודי 9 בתי הספר התיכוניים. המכללה האקדמית אשקלון נפתח בשנת 1998 כשלוחה של אוניברסיטת בר אילן, והוא הפך לאוניברסיטה עצמאית בשנת 2000. עכשיו הוא לומד 5,500 תלמידים. נותן את התואר ראשון בכלכלה, האוצר, החינוך ואחרים. בשנת הפתיחה בעתיד הקרוב של הפקולטה להנדסה. 

יש ארמון התרבות עם האולם על 950 המושבים, שבו הופעות, קונצרטים, תערוכות של אמנות עכשווית. יש מרכז טניס עם 17 בתי משפט, ספורט פאלאס. בכל אחד יש 10 מחוזות מרכזים משלהם תרבותית חברתית (matnasy), הם עדתי לעבוד במועדון. 

לעיר יש שטחים ירוקים רבים, פארקים וגני משחקים. אבל פנינה אמיתית היא פארק לאומי (פארק לאומי), הממוקם על חוף הים התיכון. זהו גם אזור נופש ענק ashkelontsev מבקרים, ו prirodnoistorichesky ריזרב, אשר נערכו חפירות. 

אזור תיירות משתרע על 12 ק"מ לאורך הים לטפל. אשקלון, חוף ים עם לגונות. הנה שוברי הגלים נבנו בצורה כזו (בזווית מסוימת לבנק) כי namyli בהדרגה את הגלים ברים חול, המהווים שלוש לגונות נופי. בשנת 1990 זה התחיל ליישם תוכניות לפיתוח אשקלון כמרכז תיירות בינלאומית. 

אשדוד 

אשדוד - העיר החמישית בגודלה בישראל, נמצאת במחוז הדרום של המדינה על חופי הים התיכון, במרחק של כשלושים קילומטרים מדרום תל אביב. העיר היא מרכז חשוב תעשייה אזוריים. נמל אשדוד - הנמל הגדול ביותר במדינה, עובר 60% מכלל הסחורות המיובאות. מספר תושביה הוא כ 210,000 אנשים. 

אשדוד היא אחד ממרכזי התעשייה החשובים ביותר של המדינה. זה, למשל, חברת טבע, יצרנית חומרי הבנייה , וחברת הנפט הסויה סולבר. באשדוד כמו החברה ממוקם אלתא, חלק הדאגה "תעשיות התעופה של ישראל", ציוד מכ"ם כאן מפותחים, לוחמה אלקטרונית  מתקנים אלקטרוניים המודיעין. 

שכונות מגורים בעיר נבנו לאורך החוף בכיוון דרום. בשנים האחרונות, הפכה לאחת הערים היפות ביותר ואת הגדול ביותר במדינה..